İlimizde 05-06 Mayıs 2018 günü yapılacak olan Uluslararası Mezopotamya Bisiklet Turu Etkinlikleri kapsamında vatandaşlarımızın etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda giriş ve çıkışlarda mağdur olmaması adına etkinlik süresince trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhlar aşağıda belirtilmiştir.

 

•       5 MAYIS 2018 CUMARTASİ GÜNÜ; SİLVAN YOLU KÖPRÜLÜ KAVŞAK, HAYATİ YAZICIOĞLU CADDESİ, DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAVŞAĞI, FİSKAYA CADDESİ, GAZİ CADDESİ, DAĞKAPI KAVŞAĞI, ELAZIĞ CADDESİ, BÜYÜKALP CADDESİ VE İNALOĞLU CADDESİ (VALİLİK HİZMET BİNASI ÖNÜ) KADAR OLAN CADDE VE SOKAKLAR.

 

•        6 MAYIS 2018 PAZAR GÜNÜ; İÇKALEDEN, HZ.SÜLEYMAN CADDESİ, İNÖNÜ BULVARI, MELİK AHMET CADDESİ, GAZİ CADDESİ, DAĞKAPI KAVŞAK, ELAZIĞ CADDESİ (BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİNASI ÖNÜ) KADAR OLAN CADDE VE SOKAKLAR.

 

•       6 MAYIS 2018 PAZAR GÜNÜ; ELAZIĞ CADDESİ (BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİNASI ÖNÜ), 76. KAVŞAK, MUHABERE KAVŞAK KOLORDU KAVŞAK, SEYRANTEPE KAVŞAK VE ŞANLIURFA BULVARI YAN YOLDAN ANAYOLA KATILANA KADAR OLAN CADDE VE SOKAKLAR İLE ÇÖL GÜZELİ KAVŞAĞINA KADAR OLAN ŞANLIURFA BULVARINA TÜM KATILIM YOLLAR GEÇİŞLER BİTİNCEYE KADAR KAPATILACAKTIR.

 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

 

 

DİYARBAKIR VALİLİĞİ