İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ersoy ile Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu yeni yıla askerimiz ve polisimizle birlikte girdi.
 
 
İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy ve Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra; milletvekilleri Oya Eronat ve Ebubekir Bal, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Jandarma Bölge Komutanı Halis Zafer Koç, 16’ncı Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa Yaşar Arslanhan, 8.Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Ersin Eser, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ile İl Jandarma Komutan vekili Albay Fatih Kılınç’ın da yer aldığı heyet ilk önce Pirinçlik Jandarma Karakolunu ziyaret etti.
 
 
Görevi başındaki askerlerin ve orada bulunan vatandaşların yeni yılını kutlayan heyet ardından 8. Ana Jet Üssüne geçti.
 
 
İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ersoy ve Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu ile beraberindekiler üs ziyaretinden sonra İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne ziyarette bulundu, görevli Çevik Kuvvet polislerinin yeni yılını kutladı.
 
 
Son olarak Seyrantepe polis uygulama noktasını ziyaret eden heyet, görevi başında bulunan polisler ve uygulama noktasına gelen vatandaşlarla bir süre sohbet etti ve yeni yıllarını kutladı. Daha sonra uygulama noktasındakilere çay ve çorba ikramında bulunuldu.