Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, Merkez İlçe Kaymakamlıklarını ziyaret etti.
 
 
Vali Güzeloğlu ilk ziyaretini Yenişehir ilçe Kaymakamlığına yaptı. Burada Vali Güzeloğlu’nu Yenişehir Kaymakamı Serdar Kartal, ilçe kurum müdürleri ve kaymakamlık çalışanları karşıladı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Güzeloğlu’na Yenişehir Kaymakamı Serdar Kartal, ilçenin genel durumu ve İlçedeki kamu yatırımları ile ilgili bilgi verdi.
 
 
 Vali Güzeloğlu bir sonraki ziyaretini Sur Kaymakamlığına yaptı. Sur Kaymakamı Bilal Özkan, ilçe kurum müdürleri ve kaymakamlık çalışanlarınca karşılanan Vali Güzeloğlu, Kaymakamlık makamına geçti. Sur Kaymakamı Bilal Özkan, Vali Güzeloğlu’na ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
 
 
Daha sonra Vali Güzeloğlu Kayapınar Kaymakamlığını ziyaret etti. Burada Kayapınar Kaymakamı Dr. Ozan Balcı, ilçe kurum müdürleri ve kaymakamlık çalışanlarınca karşılanan Vali Güzeloğlu, Kaymakamlık Makamına geçti. Kayapınar Kaymakamı Dr. Ozan Balcı, Vali Güzeloğlu’na ilçede yürütülen faaliyetler hakkında bilgi verdi.
 
 
 Son olarak Bağlar Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Güzeloğlu’nu, Bağlar Kaymakamı Tolga Toğan, ilçe kurum müdürleri ve kaymakamlık çalışanları karşıladı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık makamına geçen Vali Güzeloğlu’na, Bağlar Kaymakamı Tolga Toğan, ilçede yapılan ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verdi.