İlimizde 23 Nisan 2018 günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında Anıtpark civarında vatandaşlarımızın etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda giriş ve çıkışlarda mağdur olmaması adına etkinlik süresince trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhlar aşağıda belirtilmiştir.

 

 

23/04/2018 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT: 07.00 İLE ETKİNLİK BİTİMİNE KADAR KAPATILACAK OLAN YOLLAR

 

 

•          EKİNCİLER CADDESİNDE; KIŞLA CADDESİ İLE İNALOĞLU CADDESİ ARASI KAPANACAKTIR. ALTERNATİF OLARAK AKKOYUNLU CADDESİ TAKİBEN İSTASYON CADDESİNE VERİLECEKTİR.

 

•          HİNTLİBABA CADDESİNDE; KIŞLA CADDESİ İLE İNALOĞLU CADDESİ ARASI KAPANACAKTIR. ALTERNATİF OLARAK ELAZIĞ CADDESİ VE ALİ EMİRİ CADDESİNE VERİLECEKTİR.

 

•          İNALOĞLU CADDESİNDE; EKİNCİLER CADDESİ İLE HİNTLİBABA CADDESİ ARASI KAPANACAKTIR. ALTERNATİF OLARAK ALİ EMİRİ CADDESİ TAKİBEN İSTASYON CADDESİ VEYA ELAZIĞ CADDESİNE VERİLECEKTİR.

 

•          KIŞLA CADDESİNDE; EKİNCİLER CADDESİ KESİŞİMİNDEN HİNTLİBABA CADDESİ KESİŞİMİNE KADAR KAPACAKTIR. ALTERNATİF OLARAK ELAZIĞ CADDESİ VE İSTASYON CADDESİNE VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİYARBAKIR VALİLİĞİ