Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Urfa yolu üzerindeki Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Has. Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Binasını ziyaret etti.

 

 

Ziyarette, Sayın Ayşe Güzeloğlu’na, Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal’ın eşi Sayın Nesrin Bal, 7. Kolordu Komutanı Tümgeneral Sinan Yayla’nın eşi Sayın Melike Yayla,   Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç’un eşi Sayın Nesrin Koç, 16. Mekanize Piyade Tugay Komutanı eşi Sayın Tuğgeneral Barbaros Kasar’ın eşi Sayın Fulya Kasar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Demir’in eşi Sayın Hatice Demir, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan’ın eşi Sayın Feriha Aslan ve Aile Destek Merkezi Genel Koordinatörü Nezihe Kent, eşlik etti.

 

 

Daha sonra Sayın Ayşe Güzeloğlu, kadın doğum servisinde, doğum yapmış anneleri ve bebeklerini ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen programda, yeni doğum yapmış annelerle sohbet eden Sayın Ayşe Güzeloğlu annelere karanfil ve şal hediye etti.  Sayın Ayşe Güzeloğlu’nun hastane çalışanlarıyla bir süre görüşmesinin ardından hastaneden ayrıldı.